Ideally Architecture

http://www.idealmimarlik.com/en/customers/unalsan-metal-ve-makina-sanayi-ticaret-as-r-188

ÜNALSAN METAL VE MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş.

ÜNALSAN METAL VE MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş.

Ünalsan Makine 1981 yılında üretim hayatına başlamıştır. Ünalsan 1994 yılında başladığı toz toplama sistemi imalatıyla kısa zamanda hizmet ettiği sektörün güvenini kazanmıştır. Kalite, güven ve hizmetin adresi. 36 yıllık tecrübemizle Mobilya sektörüne hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ünalsan ilk olarak taş motoru imal etmiş, daha sonra profil kesme makinesi, mozaik silme makinesi, parke silme makinesi gibi ürünleri bünyesinde üreterek TÜRK sanayisine hizmet vermiştir. Ünalsan 1994 yılında başladığı toz toplama sistemi imalatıyla kısa zamanda hizmet ettiği sektörün güvenini kazanmıştır.

Mobilya sektörünün toz emme ihtiyacını dikkate alan firmamız, gerekli fizibilite çalışmalarının ardından toz emme imalatına başlamıştır. O günden bu güne sadece toz emme ve filtreleme sistemleriyle meşgul olmuş, bu alanda kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Ünalsan, Metal Toz ve Talaş Emme Sistemlerinin imalatına seyyar tip 1600m3/h normal ve zemin temizlemeli, 5000m3/h ve 7500m3/h yanları açık ürünlerle başlamıştır. Kısa zaman sonra ihtiyaca göre istenilen kapasitede toz emme sistemleri üretmiştir.

Diğer ürünlerinin dışında toz toplama silolaro ve hava tahliye siklonları gelmektedir. Ünalsan, mobilya ve ahşap sektörünün yanında metal ve plastik sektörünün de toz toplama ihtiyacını karşılamaktadır.

Ünalsan, kaliteyi ucuza sunma ilkesini kendine ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda sürekli makine parkurunu geliştirmiş ve üretimini hızlandırmıştır..

© Copyright 2009-2024 | Ideally Architecture - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Quick Contact : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı