Ideally Architecture

http://www.idealmimarlik.com/en/customers/sila-kalite-r-113

Sıla Kalite


Sıla Kalite

SILA KALİTE, tahribatsız muayene alanında hizmet vermek amacıyla 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bugüne kadar daima mükemmeli ve ileriyi hedefleyen çalışma anlayışı ile hem yurt içinde hem yurt dışında birçok büyük projede muayene ve gözetim hizmetleri vermiştir.

Uzman, yetenekli çalışanlarımız ve problemsiz işletme konseptimiz vasıtası ile toplam kalite yönetimi uygulayarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ile, organizasyonumuza, müşterimize kârlı ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamak hedefiyle yola çıktık.

Sunduğumuz, güven veren, tarafsız, bağımsız ve gizlilik ilkelerine dayanan, müşteri odaklı ve değer katan muayene ve gözetim hizmetlerimiz müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmesindeki en büyük nedendir. Sizleri de bu kalite ve hizmet anlayışımıza davet ederek, firmanızın ilerleyişindeki kilometre taşlarından biri olmak istiyoruz.

Günümüzde sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde her türlü endüstriyel tesislerde, boru hatlarında hidroelektrik, termik, rüzgâr ve kombine enerji santrallerinde tahribatsız muayene hizmetleri veren firmamız, bir projenin imalat aşamasından projenin bitiş aşamasına kadar olan bütün süreçlerinde muayene ve gözetim hizmeti de vermektedir.

SILA KALİTE  bünyesinde bağımsız şekilde yer alan tahribatlı test laboratuvar ve personel belgelendirme bölümleri ile de bu alanlarda hizmet sunabilmesinin yanında eğitim bölümü ile sektöre yönelik tahribatsız muayene eğitimleri de verebilmektedir. Aynı zamanda sondaj ekipmanları muayene bölümü ile sondaj dizisi muayenesi, sondaj kaldırma ekipmanları muayenesi ve sondaj rig muayenelerini de gerçekleştirebilmekte; iş sağlığı ve güvenliği açısından son derece önemli olan periyodik kontrol ve ortam ölçüm hizmetlerini de sunabilmektedir.

© Copyright 2009-2024 | Ideally Architecture - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Quick Contact : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı