Ideally Architecture

http://www.idealmimarlik.com/en/customers/emek-yag--tasarim-u-533

Emek Yağ - Tasarım

Emek Yağ - Tasarım
Emek Yağ - Tasarım
Emek Yağ - Tasarım
Emek Yağ - Tasarım
Emek Yağ - Tasarım
Emek Yağ - Tasarım

Fuar Alanı Bilgileri

Fuar Başlığı CNR Food İstanbul - Emek Yağ
Fuar Tarihi 2017-07-01
Hall No
Stand No

Stand Bilgileri

Kiralık / Satılık Kiralık
Stand Malzeme Ahşap Fuar Standı
Stand Konumu 3 Tarafı açık
Kat Seçimi Tek Katlı
Zemin Tipi Laminat Parke
Stand Ölçüsü (En - Boy) 11 mt. x 10 mt. = Toplam 110 m2

Emek Yağ Sanayii A.Ş.

1929 yılında Ahmed ve Said Beyler tarafından Bursa’nın Tirilye beldesinde kurulmuş olan Emek Yağ, günümüzde Mudanya ilçesindeki üretim ve dolum tesisinde hizmet vermektedir. Üretime zeytinyağı ve sabun ile başlamış olan firma, zamanla bitkisel yağ ve doğal sabun portföyünü genişletmiştir.Bugün evlerde ve profesyonel mutfaklarda kullanılan Emek Yağ ürünleri; ayçiçek yağı, mısır yağı, sızma ve riviera zeytinyağı, kızartmalık yağ ve bitkisel susuz yağdır. Bunların yanı sıra markanın doğal banyo sabunu, zeytinyağı sabunu ve sıvı zeytinyağı sabunu da bulunmaktadır.

Firma, kurulduğu günden beri ürün kalitesinden ödün vermemeyi değişmez kuralı olarak belirlemiştir. Bu amaçla teknoloji ve kalite odaklı yatırımları ile AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına titizlikle devam etmektedir. Üretimde ısıyı düşük tutarak yağdaki besin değerlerinin (Vitamin A,D, E,K) korunmasını sağlayan Ice-Condensing teknolojisini Türkiye’de ilk uygulayan firmalardan biridir. Ürün geliştirmenin yanı sıra, yağ kayıplarının ve çevre atıklarının azaltılması için de AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir. Bu konuda; özellikle doğal kaynakların korunması amacıyla, üretim sürecinde uygulanan çevre koruyucu teknolojiler ön plana çıkmaktadır.

Bünyesindeki Royal Academy FAPAS onaylı laboratuarlarında kalite kontrol testlerini durmaksızın sürdüren Emek Yağ; ürünlerindeki kalite ve güvenlik standardını korumak için bilimsel verilere dayalı önleyici yaklaşım, açık iletişim, takım çalışmaları ve aralıksız denetimlerle titiz bir biçimde çalışmaktadır.

 Ana tesisinin bulunduğu Bursa’da pazar lideri olan Emek Yağ, Bursa çevre illeri yaygın olmak üzere Anadolu’nun çeşitli bölgelerine dağıtım yapmakta ve temsilcilikler vermektedir.

© Copyright 2009-2024 | Ideally Architecture - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Quick Contact : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı