Ideally Architecture

http://www.idealmimarlik.com/en/customers/dogus-egitim-okul-ve-ofis-mobilyalari-r-124

Doğuş Eğitim Okul ve Ofis Mobilyaları


Doğuş Eğitim Okul ve Ofis Mobilyaları

1989 yılından buyana eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik faaliyet gösteren firmamız, sizlerin teveccühü ile sektöründe öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır. Çağın getirdiği yenilikleri siz müşterilerimizin istekleriyle birleştirerek kendimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.
Anasınıfından Üniversiteye kadar yüzlerce eğitim kurumunun A dan Z ye tüm donanım ihtiyaçlarını 10.000 m2 lik kapalı fabrika alanında üreten, 1500 m2 showroomunda sergileyen firmamız yurtiçi müşteri portföyümüzün yanısıra orta doğudan Kafkaslara kadar birçok ülkeye ihracat yapıyor olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Kalite;
Doğuş Eğitim Araçları ve Ofis Donanımları tarafından üretilen tüm ürünler size ulaşıncaya kadar bir dizi kalite kontrol işleminden geçirilmektedir. Şirketimiz sahip olduğu TSE, ISO 9001 kalite belgelerine uygun olarak; üretim öncesi sonrası dayanıklılık, performans ve güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır.
Tüm bu kalite kontrol aşamalarının sonuçları uzmanlar tarafından incelenmektedir. Elde edilen veriler rapor haline getirilerek firmamız bünyesinde arşivlenmektedir.

Ar-Ge;
Bilimsel, teknik ve görsel alanda sürekli değişen ve gelişen dünyamızda, markalaşmaya önem veren doğuş, ar-ge faaliyetleriyle teknolojiye ayak uydurmaktadır. Her yıl gelişen ürün yelpazesinde değişiklikleri projelendiren ve özgün tasarımlar yapan doğuş, uzman kadrosuyla ürünlerini sürekli yenilemektedir.

Satış;
Doğuş Eğitim Araçları ve Donanımları gerek yurt içinde gerekse yurt dışında satış ağını hızlı bir şekilde yapılandırmaktadır. Kalite, hizmet, güleryüz ve müşteri memnuniyetini esas alan firmamız son yıllardaki artan satışlarıyla haklı bir başarıya imza atmıştır.
Seri üretimi, hızlı ve etkili dağıtım organizasyonuyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Satış öncesi ve sonrası her türlü hizmetle siz değerli müşterimizin yanında olmaya devam edeceğiz...

© Copyright 2009-2024 | Ideally Architecture - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Quick Contact : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı