Ideally Architecture

http://www.idealmimarlik.com/en/customers/canoglu-debriyaj-sanayi-r-167

Canoğlu Debriyaj Sanayi

Canoğlu Debriyaj Sanayi

Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1994 yılında halihazırda otomotiv sanayinin önemli bir merkezi olan Ostim - Ankara’da kurulmuştur. İlk olarak üretimine tüm ticari araçlara ait balata üretimiyle başlayan Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. günümüzde uluslararası önemli markalardan Mercedes-Benz, Volvo, DAF, Renault, Scania, MAN, BMC, Isuzu, Iveco, Otoyol, Ford, Chrysler üreticilerine ait ticari araçlar için debriyaj baskı takımları, 215-430mm çaplarında balata diskleri ve debriyaj rulmanları üretmektedir.

Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin ticari bir markası olan CDS™ Debriyaj Sistemleri, uygun fiyat politikası, üstün kalitesi ve uzun ömrü ile gerek yurtiçi gerekse yurt dışındaki seçkin bayilerce tercih edilen bir ticari marka olmuştur. Bütün CDS™ Debriyaj sistem ürünleri, teknolojinin en üst noktasındaki cihaz ve ekipmanlarla tasarlanıp üretilmektedir. Tüm üretim sürecinde, üretim hassasiyeti ve titiz denetimlerle beraber, müşterilerimize dünya standardında ürünler sunabilmek için ileri düzey teknoloji imkanları kullanılmaktadır.

Geçen sürede Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 5.000m²’ lik üretim alanına sahip fabrikasında yıllık üretim kapasitesini 50.000 adete çıkartmıştır. Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. üretimini TSE standartlarına göre yapmaktadır. Bunun yanı sıra, ISO 9001- 2008 kalite belgesiyle dünyada güven duyulan şirketlerden biri olmuştur.

CDS™ Debriyaj Sistemleri ürünleri, pazara sunulmadan önce son işlem olarak, son teknoloji ile donatılmış Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. laboratuvarında test edilmekte ve ürünlerin ölçümleri yapılmaktadır. Bu yöntem, ürünlerimizin kalite güvencesinden emin olunmasını sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti, Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin en önemli kriteridir. Satış ağındaki deneyimli satış ekipleri ile müşteri memnuniyetine odaklanarak üstün kalite ve uygun fiyat olanakları müşterilere sunulmaktadır. Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ürün kalitesini arttırmak için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmekte, son derece şeffaf ve etkili hizmet verebilmek için yeni bakım anlaşmaları yapmakta, müşterilerine zamanında ürün temini ve uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., sürekli değişen müşteri isteklerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için etkin ikili görüşmelerin önemli olduğuna inanmaktadır. Satış öncesinde ve sonrasında müşterilere ait özel isteklerin karşılanmasını sağlamak için yeni gelişmelerin takibi, marka stratejisinin en önemli noktası olarak görülmektedir. Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Türkiye’ de ve yurtdışında daha büyük bir marka olmayı hedeflemektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda, ürünlere karşı gösterilen memnuniyet, Canoğlu Balata Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin daha büyük bir dünya markası olmak için doğru yolda olduğunun en önemli göstergesidir.

© Copyright 2009-2024 | Ideally Architecture - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Quick Contact : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı