Star Pompa

Mart
2014

Sodex 2014 / Wood Exhibition Stand

ISK - SODEX Istanbul

Star Pompa

Türkiye’deki inşaat sektörünün gelişimiyle birlikte su pompaları ve hidroforlarımız, diğer taraftan alt yapı yatırımlarının önem kazanmasıyla birlikte atıksu pompalarımız ülkemizin her bölgesinde pazarda yerini bulmuş Star Pompa markasıyla talep edilir duruma gelmiştir. Bu talebi oluşturabilmek için sadece imalat yapıp zamanında sevk etmenin yeterli olmadığı bilinciyle satış sonrası hizmetlere önem vererek değerli bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret göstermekteyiz.

ISO-9001 Kalite yönetim belgesinin yanısıra TSE, TSEK, CE ve NFPA belgelerine sahip olan Star Pompa duyulan bu güveni bağımsız kuruluşların da tescillemesinin gururunu taşımaktadır.

Bugün imalatının %30’unu ihracat yapan firmamız hem ülke ekonomisine fayda sağlamakta hem de Türk malına olan güveni arttırmaktadır.

Dünya’daki teknolojik gelişmeleri ve enerji verimliliği çalışmalarını yakından takip eden firmamız, bu vizyon çerçevesinde Ar-Ge çalışmalarını yürütmekte ve bu sayede sürekli geleceğe yatırım yapmaktadır.

Bugüne kadar sizlerle kaliteli ve çevre dostu ürünleri buluşturabilmek için çok çalıştık. Gelecekte sizlere daha kaliteli ve çevre dostu ürünleri buluşturabilmek için daha çok çalışacağız.Share