Fuar Stand Nasıl olmalıdır?

Fuar Stand Nasıl olmalıdır?

Yeni sitemizle beraber hizmetlerimiz ve güncel müşterimiz yenilenmektedir.

Özel standlar daha çok firmanın kendine özgün bir tasarım amacıyla kullanılırlar. Genelde ahşap malzemenin işlenmesiyle oluşur. Özel standların modüler standlara göre avantajı daha estetik olmalarıdır.

Montaj ve demontajının kolay olması, kısa sürede kurulabilmesi sebebiyle fuarlarda çok sık kullanılmaktadır. Stand Kiralama maliyetlerinin özel standlara göre daha düşük olması sebebiyle bir çok firma bu sistemi tercih etmektedir.

Alışıla gelmiş tüm modüler standlardan çok farklı ve daha moderndir. Çok geniş tasarım özgürlüğü veren bu sistemi kullandığınızda fuar alanında rahatlıkla fark edilir olursunuz. Maxi Plus sistemini görmeden diğer modüler sistem standlardan birini yaptırmaya karar vermeyin.

Belirli satış noktalarında ilgili ürünlerinin tanıtılması, sergilenmesi amacıyla üretilen, son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşan Ürün Teşhir Standları ürülerin sergilenmesi ve tanıtılması için son derece faydalıdır.

Standlar için özel olarak geliştirilmiş Fuar Malzeme Kiralama, Dijital Baskı, Hostes Kiralama, Catring Hizmeti, Görüntü ve Ses Sistemi, Zemin Kaplamaları gibi yardımcı ürünlerin tamamı temin edilebilmektedir.
 


Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım, Turşucu Göksel, Turşu, Şarküteri, erpiliç

  BİZDEN HABERLER

Ürün Tasarım ve Uygulaması

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn