Görüntü ve Ses Sistemi

      İstanbul Fuar Dekor olarak; Tüm organizasyonlarınızda kullanılmak üzere çok çeşitli ebatlarda ( 22'' , 32'' , 42'' , 46'' , 50'' , 60'' ) Plazma ve LCD ekranlarını stoğunda bulundurmaktadır. Plazmalarımızla istenildiği takdirde plazmawall uygulamaları da yapılabilmektedir. Plazma ve LCD Ekran Kiralama lütfen irtibata geçiniz.

    İstanbul Fuar Dekor olarak; Profosyonel sunum yapabilmek ve kendinizi ifade edebilmenin bilinen en etkili yoludur. Projektörlerimizin boyutları 1024x768 çözünürlükten başlayıp 1920x1080 'e ve 4000 ansi lümenden 15.000 ansi lümene kadar olan projeksiyon cihazları temin edilebilmektedir. Projeksiyon Kiralama için bizi arayınız.

   İstanbul Fuar Dekor olarak; Tüm toplantı, sunum, kongre ve seminer organizasyonlarınızda konuşma yükselticisi olarak veya basın lansmanı gibi şov ağırlıklı organizasyonlarınızda uygun ambiyansı yaratmak için kullanabileceğiniz çok çeşitli güç ve özellikte ses sistemleri kiralama hizmeti verilmektedir. Ses Sistemi Kiralama için hemen bizi arayınız.