Ürün Teşhir Standı

İdeal Mimarlık olarak; Firmaların belirli satış noktalarında (Market Standları, Parfümeri Standları, Eczane Standları vb. gibi) ilgili ürünlerinin sergilenmesi amacıyla; plastik (vakum termoform, pleksi ve enjeksiyon), metal (sac, profil boru, tel), ahşap (mdf, suntalam) ve benzeri malzemeler yardımıyla üretilmiş raf, askı, sepet gibi aksamları bulunan, yapısı itibari ile ayaklı, masa üstü ya da askı yapıda olabilen satış ve pazarlama mobilyalarına verilen genel addır.

Yapısına Göre Ürün Teşhir Standları

Ürün Teşhir Standları, tasarım ve kullanım alanları açısından çeşitli gruplara ayrılmıştır.

Yapısına göre teşhir standları; ayaklı teşhir standları (boy standı), tezgah üstü teşhir standları (masa üstü stand), askı stand (asalak standlar) ve tadım standı (tattırma standları)'dır.

Malzemesine Göre Ürün Teşhir Standları

Ürün Teşhir Standları, üretiminde kullanılan ham maddelere göre de sınıflandırılabilir.
Teşhir Standı imalatı amacıyla kullanılan başlıca metal hammaddeler; Sac, Profil Boru ve Tel'dir. Plastik hammaddeler; PS, PVC ve Pleksi'dir. Ahşap hammaddeler; MDF ve Suntalam'dır.

Ürün Teşhir Standı  Referanslarımız


Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım, Turşucu Göksel, Turşu, Şarküteri, erpiliç

  BİZDEN HABERLER

Fuar Standında olması gerekenler!

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn