İdeal Mimarlık

http://www.idealmimarlik.com/stand-kiralama.html

Site İçi Arama

stand kiralama

Site içerisinde arama sonucu 8 sonuç bulundu.

HABERLER

Fuar Stand Nasıl olmalıdır?

Yeni sitemizle beraber hizmetlerimiz ve güncel müşterimiz yenilenmektedir.

Özel standlar daha çok firmanın kendine özgün bir tasarım amacıyla kullanılırlar. Genelde ahşap malzemenin işlenmesiyle oluşur. Özel standların modüler standlara göre avantajı daha estetik olmalarıdır.

Montaj ve demontajının kolay olması, kısa sürede kurulabilmesi sebebiyle fuarlarda çok sık kullanılmaktadır. Stand Kiralama maliyetlerinin özel standlara göre daha düşük olması sebebiyle bir çok firma bu sistemi tercih etmektedir.

Alışıla gelmiş tüm modüler standlardan çok farklı ve daha moderndir. Çok geniş tasarım özgürlüğü veren bu sistemi kullandığınızda fuar alanında rahatlıkla fark edilir olursunuz. Maxi Plus sistemini görmeden diğer modüler sistem standlardan birini yaptırmaya karar vermeyin.

Belirli satış noktalarında ilgili ürünlerinin tanıtılması, sergilenmesi amacıyla üretilen, son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşan Ürün Teşhir Standları ürülerin sergilenmesi ve tanıtılması için son derece faydalıdır.

Standlar için özel olarak geliştirilmiş Fuar Malzeme Kiralama, Dijital Baskı, Hostes Kiralama, Catring Hizmeti, Görüntü ve Ses Sistemi, Zemin Kaplamaları gibi yardımcı ürünlerin tamamı temin edilebilmektedir.
 


Detaylı Bilgi

Ramazan Stand Kiralama

Ülke genelinde Ramazan Ayına Özel fuar merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, AVM, fuar alanları, otel içi tüm organizasyonlarınızda ahşap ve modüler olmak üzere anahtar teslim stand satış ve kiralama hizmetinize sunuyoruz.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

İLETİŞİM


Detaylı Bilgi

İletişim Bilgileri

İstanbul Avcılar'da fuar merkezlerine yakınlığı ile hızlı hizmet


Detaylı Bilgi

Kurumsal Fuar Hizmetleri

Kurumsal fuar stand ve stand ekipmanları imalat, satış ile kiralama hizmetleri.


Detaylı Bilgi

Fuar Stand Talep Formu

Online Fuar talep formumuzla hızlı bir şekilde tekliflendirelim.


Detaylı Bilgi

Truss Fuar Standı

Truss Fuar Standları Model ve Çeşitleri Kiralama


Detaylı Bilgi

İdeal Mimarlık

İdeal Mimarlık

İdeal Mimarlık; stand tasarımı ve uygulama alanında 30 kişilik profesyonel ekibi ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kaliteyi, titizliği ve işine göstermiş olduğu ciddiyeti şirket prensibi haline getirmeyi hedeflemiş ve her geçen gün daha iyiye gitme yolunda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Ülkemizde son yıllarda fuar organizasyonları ciddi önem kazanmıştır ve kurumsal firmaların katılımıyla fuar stand tasarımı ve uygulaması bu alanda gelişme göstermiştir. Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi stand tasarım ve uygulamalarını ister kiralama isterse satılık olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile özgün ve/veya sistem stand tasarım ve projelendirmelerini gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında yapmaktadır. Kendi bünyemizdeki modüler standlar ve ahşap standların tasarımı, 3D projelendirme ve grafik çalışmaları mimarlarımız tarafından yapılmakta ve statik hesaplamalarıyla firmanın fuar alanında kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade eden malzeme açısından kalite unsuru göz ardı etmeyen projeler ortaya çıkartmaktadır.


Detaylı Bilgi

Sayfa Bulunamadı

Sayfa Başı