İdeal Mimarlık

http://www.idealmimarlik.com/paket-stand

Site İçi Arama

paket stand

Site içerisinde arama sonucu 4 sonuç bulundu.

İÇERİK

Maktek Avrasya Fuarı-h-42

Fuar standları başlıca üç türde ele alınabilir. Fuarı organize eden firmanın sağladığı standart paket standlar, genellikle ahşap malzeme kullanılarak firmanıza özel bir tasarımla üretilen özel fuar standları, modüler sistem ile yine firmanız için özel olarak hazırlanan modüler fuar standları.
 


Detaylı Bilgi

Maktek Avrasya Fuarı-h-42

Fuarı organize eden firmalar katılımcılara nispeten ucuza standart paket standlar vermektedirler. Ancak bu standlar firmanızın diğer katılımcılar arasında öne çıkmasına hiçbir katkı yapmayacak son derece sıradan ve basit standlar olup firmanızın kurumsal kimliği ve renkleri ile ürününüzü hiçbir şekilde yansıtamamaktadırlar.
Üstelik ilk bakışta ekonomik görünmelerine rağmen bu tür standlar ortaya koydukları silik ve bayağı imaj ile firmanızın fuara yatırdığı kaynak ve çabaların meyve vermesini de engeller. Diğer firmalar çok daha dikkat çekici ve kendi ihtiyaçlarına özel inşa edilmiş standları ile fuarı ziyaret edenlerin ilgisini sizden önce çekerler.
Bu nedenle fuara yaptığınız yatırımdan verim almak ve firmanızın prestijine yaraşır bir temsil sağlamak için bu tür standların kullanımı pek önerilmemektedir.
Bunların yerine firmanıza özel tasarlanmış özel fuar standları veya modüler fuar standları dikkatlerin üzerinize çekilmesine ve arzuladığınız tanıtımı sağlamanıza çok daha fazla imkân sağlar.


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

ANA SAYFA

İdeal Mimarlık; İç Mimarlık | Fuar Stand Tasarımı | Ahşap | Modüler | Maxima | Kongre | fuar stand hizmetleri.


Detaylı Bilgi

İdeal Mimarlık

İdeal Mimarlık

İdeal Mimarlık; stand tasarımı ve uygulama alanında 30 kişilik profesyonel ekibi ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kaliteyi, titizliği ve işine göstermiş olduğu ciddiyeti şirket prensibi haline getirmeyi hedeflemiş ve her geçen gün daha iyiye gitme yolunda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Ülkemizde son yıllarda fuar organizasyonları ciddi önem kazanmıştır ve kurumsal firmaların katılımıyla fuar stand tasarımı ve uygulaması bu alanda gelişme göstermiştir. Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi stand tasarım ve uygulamalarını ister kiralama isterse satılık olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile özgün ve/veya sistem stand tasarım ve projelendirmelerini gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında yapmaktadır. Kendi bünyemizdeki modüler standlar ve ahşap standların tasarımı, 3D projelendirme ve grafik çalışmaları mimarlarımız tarafından yapılmakta ve statik hesaplamalarıyla firmanın fuar alanında kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade eden malzeme açısından kalite unsuru göz ardı etmeyen projeler ortaya çıkartmaktadır.


Detaylı Bilgi

Sayfa Bulunamadı

Sayfa Başı