İdeal Mimarlık

http://www.idealmimarlik.com/musteriler/harmanli-kimya-r-134

Harmanlı KimyaHarmanlı Kimya

2008 yılında aile şirketi olarak kurulan firmamızın temeli 40 yıllık tecrübeye dayanmaktadır. Dünyada konularında lider; 

LOXEAL ENGINEERING ADHESIVES (Yapıştırcılar,sızdırmazlık ve kimyasal ürünler),  Q20 (Pas sökücü ve yağlandırıcı), PENOSİL ( silikon / mastik ve köpük) markalarında Türkiye mümessilliği yapmaktayız.

Harmanlı Kimya’nın patentli markası HERO mühendislik ürünleri( PU ve MS-POLİMER mastik vs… ) ürünlerini de Türkiye pazarına kazandırdığımız için ayrı mutluluk içindeyiz. Endüstri çapında  kalite olarak uluslararası standartları aşan bu ürünleri ülkemiz sanayisine kazandırdığımız için mutluyuz. Harmanlı şirketi olarak, ortak başarımız için daha iyi fiyatlarla ve kaliteli hizmet için yerel teknik destek ağımızı genişlettik.

Bizim için en önemli unsur Bilgi Transferi, partnerlerimizle ve kullanıcımızla daima dialog halinde olmamızdır.Ürün yelpazemizin kaliteli,yenilikçi ve satışı kolay olması için iyi fiyat ve iyi hizmet dengesine dikkat etmekle beraber ürün satışında partnerimize aktif destek vermekteyiz.

© Copyright 2009-2024 | İdeal Mimarlık - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı