İdeal Mimarlık

http://www.idealmimarlik.com/musteriler/erhas-suluma-sistemleri-r-155

ERHAS Suluma Sistemleri


ERHAS Suluma Sistemleri

ERHAS Boru ve Makine Ekipmanları Endüstrisi A.Ş. Kurulduğundan bu yana Tarım Sektörünün ihtiyacı olan, Basınçlı Sulama Sistemleri başlığı altında; Yağmurlama Sulama Sistemleri, Damla Sulama Sistemleri, Filtre Sistemleri, Yeni Nesil Kaplinler ve Priz Kolyeler üretmektedir.

Sektöründe ülkemizin ve Avrupa’nın önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, ürettiği ürünler ile ülkemizde ve dünya da basınçlı sulama sistemlerinin kullanılmasında, yaygınlaşmasında ve geliştirilmesinde çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız Türkiye’de oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, bir çok ülkede de distribütörler ve temsilciler aracılığı ile dünya pazarında yer almaktadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini artıran firmamız, sulama sektörü ile ilgili yeni ürünler üretmek ve mevcut ürünleri geliştirmek için oluşturduğu Ar-Ge bölümünde yaptığı çalışmalar sonucu birçok yeniliğe imza atmıştır.

Yaptığı yenilikler ile ilgili birçok faydalı model, tasarım tescil ve patent belgelerine sahip olan firmamız 2010 – 2011 yılları arasında geliştirdiği plastik filtre sistemleri ile ilgili dünya üzerinde PCT PATENT hakkına sahip olmuştur.





© Copyright 2009-2024 | İdeal Mimarlık - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı