İdeal Mimarlık

http://www.idealmimarlik.com/musteriler/dams-makina-avrasya-ambalaj-istanbul-uluslararasi-fuari-20-23-ekim-2021-u-590

DAMS Makina |Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Fuarı, 20-23 Ekim 2021

Fuar Alanı Bilgileri

Fuar Başlığı Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Fuarı, 20-23 Ekim 2021
Fuar Tarihi 2021-10-20
Hall No
Stand No

Stand Bilgileri

Fuar Başlığı Avrasya Ambalaj İstanbul Uluslararası Fuarı, 20-23 Ekim 2021
Fuar Tarihi 2021-10-20
Hall No
Stand No
Kiralık / Satılık Kiralık
Stand Malzeme Ahşap Fuar Standı
Stand Konumu 3 Tarafı açık
Kat Seçimi Çift Katlı
Zemin Tipi Laminat Parke
Stand En - Boy m2* 5 mt. x 14 mt. = Toplam 70 m2

DAMS Makina

 Biz; teknik-ergonomik tasarım, AR-GE, talaşlı imalat, kalite kontrol, mükemmel makina montajı, teslimi, bakımı, onarımı kullanım eğitimi, finans, piyasadaki en kaliteli ürünlerin en uygun fiyatlarla temini konularında çeyrek asra varan iş hayatı deneyimini tüm mamul-mükemmel makina üretiminin mutluluğunu siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmak  ve “Sadece mükemmeli sunar” sözünü hayata geçirmek üzere çalışan bir Şirketiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, ürün ve hizmetlerimizle öncelikle iç piyasada memnuniyetin tesisi, nihai hedefimiz ise başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurt dışına satış ve servis hizmeti vermektir. Dünya markası olmak, bir iddia olmaktan öte, inancımızdır.

Misyonumuz

DAMS / Dev Ambalaj ve Gıda Makineleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi insanımızın refah düzeyinin yükselmesinde üzerine düşeni yapmak için kuruldu. Başta çalışanlarının haklarının korunması sonucu sağlanacak yüksek motivasyon ile gelecek nesillere güven vermenin yanı sıra övünebilecekleri, gurur duyabilecekleri, her ne yaparsa en mükemmelini yapan dünya markası bir kurum bırakmaktır.

Kalite Politikamız

Insanlar iyi şeylere layıktır. Bu anlayıştan hareketle imalatını yaptığımız tüm makinelerin hem kalite, hem kullanım kolaylığı yönünden her zaman emsallerinin üstünde olması için sürekli işe yatırım yapmak olacaktır. Bu bağlamda halen Ar-Ge ekibimiz sahadan gelen kullanıcı talepleri üzerinde titizlikle çalışmakta üretimlerimizde yararlanılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar süreklilik arz etmektedir. Her dileğinizin daha iyiye daha güzele ulaşmamıza ışık tutacağının bilincindeyiz. Hedefimiz; teknolojik yenilikleri takip eden, çalışanlarını bu doğrultuda eğiten, tüm üretim ve servis kalitesini sürekli iyileştirerek üretim kapasitemizin artması sonucu maliyetlerin düşürülmesi ve kaliteyi ekonomik olarak sunan, faaliyet alanında Dünyada örnek gösterilen bir kuruluş olmaktır.

 DAMS Makina “Sadece mükemmeli sunar”

© Copyright 2009-2022 | İdeal Mimarlık - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı