İdeal Mimarlık

http://www.idealmimarlik.com/hizmetler/kurumsal-fuar-hizmetleri/zemin-kaplamalari

Podyum (Karolaj) Kiralama

   İstanbul Fuar Dekor olarak; 1m x 1m. ebatlarında 18mm'lik sunta ile düz bir kare elde edilerek yapılmaktadır. Birçok renkte fakat en çok beyaz kullanılmakla beraber isteğinize bağlı olarak farklı renk seçenekleri de oluşturulabilmektedir. İstenilen boyut ve ebatlarda metraj gözetmeksizin istenilen alanlarda kullanılabilir.


Parke Kiralama

   İstanbul Fuar Dekor olarak; Laminat parkeler orta yoğunlukta lif levha (MDF) veya yüksek yoğunlukta lif levhanın (HDF) iki yüzünün kaplanmasıyla oluşan ve üretiminde dekor kağıdı, üst kaplama, balans kağıdı gibi malzemelerin kullanıldığı genellikle kapalı alanlarda ofis ve konutlarda yer döşemesinde kullanılan, masif parke ve lamine parke gibi daha üst ürün grubuna alternatif ürünlerdir. Laminat parkeler masif parkeler gibi sistire cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz. Kolay uygulanabilir olması, doğal, dekoratif ve sıcak görünümü, yeterli fiziksel mekaniksel özelliklere sahip olması, hijyenik yapısı, uygun fiyatı, kolay temizlenebilir olması, çevre ile ilgili olumlu özellikleri, bol bulunabilir olması gibi nedenlerle, önce Avrupa ve A.B.D , takip eden yıllarda da ülkemizde yaygın kullanımı kabul görmüş ve yer döşemeleri pazarından etkin bir Pazar payı almayı başarmıştır. İstediğinize bağlı olarak stand zemini parke ile yapılabilmektedir. Bu sistemde dilerseniz 10cm. yükseltme yapılabilmektedir.

Halı Kiralama

   İstanbul Fuar Dekor olarak; Stand zemininde halı tercih edilebilir. İstenilen renk ve ebatlarda uygun numune ile istenilen ürün temin edilir.


© Copyright 2009-2024 | İdeal Mimarlık - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı