Growtech Antalya Fuar Merkezi

Hizmet Verdiğimiz Referanslar


Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

Değerli Katılımcılarımız, Ziyaretçilerimiz ve Tarım Sektörünün Değerli Mensupları,

UBM NTSR olarak düzenlediğimiz ve her yıl istikrarlı bir şekilde büyüyerek tarım sektörünün lideri olan, Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri fuarına hoşgeldiniz.

UBM, 96 yıllık geçmişe sahip 5.000’den fazla çalışanı ile 30 ülkede faaliyet gösteren yılda 400’den fazla global fuar ve konferans-zirve organize eden, 2 milyonun üzerinde katılımcı ve ziyaretçiyi her yıl biraraya getiren ve iş fırsatları yaratan lider fuar ve iletişim şirketidir.

Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kafkasların lider fuarı olan ve her geçen yıl uluslararası arenada saygınlık kazanarak, istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen Growtech Eurasia, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.

tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 17. yaşını kutluyor. Bu yıl fuara 30’u aşkın ülkeden 800’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek 85 ülkeden 85 binin üzerinde sektör profesyonelinin Growtech Eurasia 2017 Tarım Fuarı’nda ağırlanması hedefleniyor.

Fuar programı kapsamında; Ekonomi Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak ve fuar boyunca devam edecek.

Growtech Eurasia kapsamında, tarımsal üretimin katma değer kazanmasına ve inovatif çalışmalarına yönelik,onuncu kez Growtech Tarım Ödülleri verilecektir.

Growtech Eurasia Fuarı’nın değerli katılımcılarının ve ziyaretçilerinin verimli bir fuar geçirmelerini ve düzenlemiş olduğumuz bu uluslararası ihtisas fuarı ile güçlü bir ticari platforma tanıklık etmelerini temenni ediyor, fuarımıza katılan tüm firmalarımıza, destek veren kuruluşlara ve basın mensuplarına sektörümüze verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.


PaylaşToplam Fuar Alanları: 55