Fuar Standı Elektrik Planı Ve Aydınlatması

Fuar Standı Elektrik Planı Ve Aydınlatması

Nasıl ki bir ev veya ofis dekorasyonu yaptırırken elektrik ihtiyaçlarımızı önceden tespit belirliyorsak standımızda da aynı şekilde önceden belirlemeliyiz.
Fuar standınızda en kadar elektrik ihtiyacınız olacağını ve bu elektriğe standın hangi noktalarında ihtiyaç duyacağınız fuar öncesi belirlemeli ve standınız uygulayacak firma ile birlikte bir elektrik planı çıkarmalısınız.
Standınızın depo kısmında buzdolabı ve su ısıtıcı için kullanabileceğiniz bir  priz olmalıdır. 
Bilgisayar kullanacağınız masalarda ve karşılama bankosunda ve da priz olması önemlidir. 
İhtiyacınız olan noktalarda  prizin bulunmaması durumunda standınızın içindeki diğer bir prizden uzatma kablosu ile ek prizler yaratabilirsiniz  ama bu stand içinde görüntü kirliliği yaratacaktır.
Aydınlatmanızın fazla ya da  az olmaması gerekmektedir. Fazla aydınlatma standınızın gereğinden fazla ısınmasına sebep  olurken karanlık bir stand ise ürünlerinize dikkat çekmeyecektir..


Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım, Turşucu Göksel, Turşu, Şarküteri, erpiliç

  BİZDEN HABERLER

Fuar Standı Görsel Uygulamaları

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn