Educashow Eğitim Teknolojileri ve Okul Ekipmanları Fuarı

Hizmet Verdiğimiz Referanslar


Educashow; güncel eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, eğitim sektörüne yönelik yeni malzeme, teknoloji ve hizmetler geliştirip üreten firmaları 10 yıldır bir araya getiriyor. Aynı zamanda eğitimcilerin gelişimlerini sağlamak üzere hazırlanan bilimsel programlar sayesinde, misyonuna uygun olarak eğitim sektörünü desteklemeyi amaçlıyor.

Boyut Fuarcılık tarafından, 12 yıldır gerçekleşen Educaturk Eğitim Fuarlarına katılan tüm yükseköğrenim kurumları, Educashow’un potansiyel ziyaretçileridir. Böylelikle eğitim verenler ile eğitime; malzeme, teknoloji ve hizmetlerini geliştiren firmalar, Educashow çatısı altında geniş birliktelik ve iletişimi sağlamış oluyorlar.

Educashow, misyonuna uygun olarak her zaman olduğu gibi yine Türk eğitim sektörüne büyük katkılar sağlayacaktır.

 

Neden Gelmelisiniz? Yeni Ürünler, Seminerler ve Etkinlikler...

Educashow, farklı yaş grupları ve branş eğitimcilerinin, özellikle bir ya da birkaç konu üzerinde yoğunlaşmış öğretmenlerin, daha kaliteli eğitim vermelerine olanak sağlayacak en son ürünleri test etmelerini ve karşılaştırılmalarını sağlar.

Educashow, kaliteli hizmeti, doğru araç gereci arayan ve sağlıklı eğitim öğretim ortamı yaratmak isteyen eğitim görevlilerine ve kurumlarına, yurtiçi ve yurtdışından yüzlerce alternatifi aynı ortamda inceleme avantajını sunar.

Educashow, fuar sırasında düzenlenen seminerler sayesinde, sektördeki en son gelişmeleri, yeni eğitim teknikleri ve yaklaşımları sunan teknolojileri yakından takip etme avantajını sunar.

Educashıw daha iyi ve kaliteli eğitim sağlayabilmek için geliştirilmiş en yeni ürünlerden haberdar olma, tanıtımlarını izleme fırsatını yaratır.

Educashow'u ziyaret ederek eğitim dünyasının tüm yeniliklerini yakından inceleyebilir ve deneyimleyebilirsiniz.


PaylaşToplam Fuar Alanları: 55