Wintech Auto

Nisan
2017

Automechanika İstanbul 2017 / Ahşap Fuar Standı

Automechanika İstanbul

Wintech Auto

WINTECHAUTO ; polyamid yakıt hortumu üretimini gerçekleştiren ve bu konuda odaklanmış , tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda üretimine yön verebilme kabiliyetine de sahip yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir.

Tüketicilerin üstün kalite ve uygun fiyata araçlarına yedek parça teminini yapabilmesi için ülkemizdeki en büyük yedek parça dağıtıcılarına  ürün tedariği yapmaktadır…

Polyamid yakıt hortumu üretiminde kaliteyi bir iş ve yaşam felsefesi olarak , üretmiş olduğu ürünler ile müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Amacımız ; herbiri orjinal ürünler ile eşdeğer kalitedeki ürün portföyümüzü yapmış olduğumuz piyasa çalışmaları ile , gerek servis gerekse perakende satış noktalarından  almış olduğumuz  geri bildirim ve talepler doğrultusunda geliştirmek , uzmanlık konusu olan polyamid yakıt hortumları grubunda en yetkin,en kaliteli  üretimin ve en önemlisi piyasada oluşan  markamızın güven temelli  imajının sürekliliğini sağlamaktır.

Bu amaç için çıktığımız yolda bizi cesaretlendiren ve hız kazandıran  müşterilerimizden aldığımız güven ve cesarettir. 

  BİZDEN HABERLER

Proje Yönetimi

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx
İdeal Mimarlık - Fuar Stand TasarımPaylaş


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn