Uyumsoft Kurumsal İş Sistemleri A.Ş.

Eylül
2017

ARGE İNOVASYON ZİRVESİ VE SERGİSİ / UYUM SOFT / Ahşap Fuar Standı

MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi Ve Sergisi

Mayıs
2017

Ar-Ge Zirvesi - Uyumsoft / Ahşap Fuar Standı

AR-GE ZİRVESİ VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ FUARI

Kasım
2016

Musiad CNR Expo Fuar 2016 / UYUMSOFT / Ahşap Fuar Standı

MÜSİAD EXPO

Uyumsoft Kurumsal İş Sistemleri A.Ş.

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş., 1996 yılında uyum içinde güçlerini birleştiren 5 arkadaşın ortaklığında İstanbul’da kuruldu.
Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Zekası (BI), İnsan Kaynakları Yönetimi (HR) gibi birçok konuda yazılım çözümleri ve danışmanlık hizmeti bulunan Uyumsoft, Türkiye’nin lider yerli yazılım firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Türkiye’nin yanı sıra, Azerbaycan, Arnavutluk, İngiltere, Macaristan, Mısır, Kazakistan, Hindistan, Almanya gibi birçok ülkede kurulu olan Uyumsoft, 2012 yılı itibariyle yurtiçi ve yurtdışında, alanında lider olan farklı sektörlerdeki 500’e yakın şirkete ‘kurumsal verimlilik çözümleri’ sunmaktadır.

Türk özel sektörü ve kamusunda elde ettiği başarıları, bulunduğu coğrafyada yakın komşu ülkelere taşıyan %100 Türk sermayeli bir kuruluş olan Uyumsoft; web tabanlı, çok dil seçenekli yazılım uygulamaları ve danışmanlığında, 2023 yılında Türkiye’nin dünyadaki markası olmayı hedeflemektedir.Paylaş