tv

Site içerisinde arama sonucu 5 sonuç bulundu.

HABERLER

Fuar Standımda Bulunması Gerekenler

Fuar Standımda Bulunması Gerekenler

  • Fuar Ziyaretçilerinin iletişim bilgilerini not alabileceğiniz bir defter
  • Ürünlerinize ait broşür ve kataloglar
  • Kartvizit
  • Telefon şarjı
  • Su ısıtıcı
  • Mini buzdolabı
  • Elbise askısı
  • İkram malzemeleri (şeker, çerez vb)

KATEGORİLER

REFERANS

Semerkand

Semerkand

1997 yılında limited şirketi olarak kurulan Semerkand, kısa zamanda bünyesine kattığı diğer şirketlerle girdiği sektörlerde büyüyerek şirketler grubu hâline gelmiştir. İlk olarak Semerkand Dergisi’nin yayın hayatına başlamasıyla yayıncılık sektörüne adım atan Semerkand Şirke
Romanelli Ayakkabı

Romanelli Ayakkabı

İç mekan lake raf, tv ünitesi, taş duvar mdf lam masa ve sekreterya ofis tasarım ve uygulaması

İÇERİK

Romanelli Ayakkabı
Romanelli Ayakkabı

İdeal Mimarlık; stand tasarımı ve uygulama alanında 30 kişilik profesyonel ekibi ile uzun yıllardır hizmet vermektedir.
Kaliteyi, titizliği ve işine göstermiş olduğu ciddiyeti şirket prensibi haline getirmeyi hedeflemiş ve her geçen gün daha iyiye gitme yolunda başarılı çalışmalara imza atmıştır.
Ülkemizde son yıllarda fuar organizasyonları ciddi önem kazanmıştır ve kurumsal firmaların katılımıyla fuar stand tasarımı ve uygulaması bu alanda gelişme göstermiştir.
Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi stand tasarım ve uygulamalarını ister kiralama isterse satılık olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile özgün ve/veya sistem stand tasarım ve projelendirmelerini gerçekleştirmekte olup tecrübeli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında yapmaktadır.
Kendi bünyemizdeki modüler standlar ve ahşap standların tasarımı, 3D projelendirme ve grafik çalışmaları mimarlarımız tarafından yapılmakta ve statik hesaplamalarıyla firmanın fuar alanında kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade eden malzeme açısından kalite unsuru göz ardı etmeyen projeler ortaya çıkartmaktadır.
İhtiyaçları doğrultusunda müşterilerine;
* Konaklama
* Catering
* Ses Düzeni
* Plazma Tv
* Projeksiyon
* Hostes
* Katalog Çekimleri ve Matbaa Hizmeti ile de destek vermektedir.
Katılımı düşünülen fuarlarda kurumsal kimliğinizin en iyi şekilde öne çıkmasını hedefleyen İdeal Mimarlık size hizmet vermekten organizasyonunuzu mükemmel hale getirmek için sizinle çalışmaktan gurur duyacaktır.