ÖZ ALPER TEXTİL

Şubat
2017

Linexpo Istanbul 2017 / Ahşap Fuar Standı

LINEXPO | İstanbul İç Giyim Fuarı

ÖZ ALPER TEXTİL

Dünyanın Pijamasını üretmek için 1997 yılında yola çıktığımızda kendi markamızı yaratmak gibi bir hedefimiz vardı… Bugün emeğimizin karşılığını aldığımızı görmek bizi mutlu ediyor.

Özalper Tekstil olarak adımızı gerek iç pazarda ve gerekse dünya pazarında DowryFLZ ve Tor Men Ta markaları ile bay-bayan pijama grubu ve ev giyimi ürünlerinde tercih edilen bir marka olmamızda, hiç kuşkusuz ödün vermediğimiz kalite ve temel ilkelerimize olan bağlılığımızın büyük payı var.

Özalper Tekstil olarak, günün teknolojisini yakından takip ediyor, modern üretim parkurumuz ve ARGE birimimiz ile üretimin her aşamasında teknolojiye sürekli yatırım yapıyoruz.

Biz;

- Ürün ve hizmetlerimizi evrensel kalite ve standartlarda sunmayı amaçlarız,

- Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için güvenilirlik ve sürdürülebilirlik simgesi olmayı hedefleriz,

- Bizim üretim ve yönetim süreçlerimizin her aşamasında “önce insan” prensibimiz vardır,

- Sürdürülebilir bir gelişim için kaynak yaratmayı hedefleriz.

- Doğanın korunmasına özen gösteririz.

Özalper Tekstil olarak adımızı ve kazanımlarımızı Türk Pijama sektörünün geleceğine taşımayı hedefliyor, sizleri de yanımızda görmeyi diliyoruz.

Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım, Turşucu Göksel, Turşu, Şarküteri, erpiliç

  BİZDEN HABERLER

İç mimari tasarım

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn