İdeal Mimarlık

http://www.idealmimarlik.com/musteriler/hilti-insaat-malzemeleri-tic-as-r-128

Hilti İnşaat Malzemeleri Tic. A.Ş.

Hilti İnşaat Malzemeleri Tic. A.Ş.

Hilti, global inşaat endüstrisine ileri teknoloji ürünler sunar. İnşaat sektöründe çalışanlar, Hilti ürünleri, sistemleri ve hizmetleri sayesinde, üstün katma değere sahip yenilikçi çözümlerden yararlanma olanağına sahiptir. Hilti Group’un merkezi, Schaan, Liechtenstein Prensliği’ndedir.

Dünya çapında 120’den fazla ülkede çalışan ve sayıları 20,000’i bulan personelimiz, müşterilerimize yoğun ilgi göstererek daha iyi bir gelecek inşa ediyor. Kurumsal kültürümüz dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık değerleri üzerine kurulmuştur.

Hilti, olağanüstü yenilikleri, üstün kalitesi, doğrudan müşteri ilişkileri ve etkin pazarlamasıyla öne çıkmaktadır. Çalışanların üçte ikisi, satış organizasyonlarında ve mühendislik alanlarında doğrudan müşteri için çalışmaktadır. Bu, her gün müşteriyle toplamda 200,000’den fazla temas anlamına gelmektedir. Hilti, Avrupa ve Asya’da kendi üretim tesislerine, araştırma ve geliştirme merkezlerine sahiptir.
 
Bir dünya şirketi olan Hilti Group, 1941 yılında küçük bir aile şirketi olarak kuruldu. Martin Hilti Family Trust (Martin Hilti Aile Vakfı) 2000 yılından beri, Hilti Corporation hisselerinin tamamını ve Ocak 2008’den beri tüm ortaklık sertifikalarını elinde bulundurmaktadır. Bu şekilde, şirket kurucusu Martin Hilti'nin hayatını adadığı işin uzun vadede gelişimi güvence altındadır.

Hilti açık bir değer odaklı yaklaşımı destekler ve paydaş değeri politikasını izler. Şirketin müşteri, tedarikçi ve çalışanlarından oluşan tüm iş ortaklarının menfaatlerini stratejisine dahil ederek, sosyal ve çevresel sorumluluklarını faal bir şekilde yerine getirir. Böylelikle, şirketin uzun vadede başarısını imkânlı kılan güvene dayalı bir ortam oluşturur.

© Copyright 2009-2024 | İdeal Mimarlık - All Rights.

Yakuplu Mah. 65 Sk. No:35 K.2, D:.5, 34524 Beylikdüzü / İstanbul - TÜRKİYE

Hızlı İletişim : +90 212 428 01 52 | Whatsapp +90 533 404 88 89 | E-mail : info@idealmimarlik.com

Sayfa Başı