İMAMOĞLU SOĞUTMA

Kasım
2016

Hostech By Tusid Fuarı 2016 / Maksima Fuar Standı

Hostech By TUSID

Mayıs
2016

ISK - SODEX Fuarı 2016 / Ahşap Fuar Standı

ISK - SODEX İstanbul

İMAMOĞLU SOĞUTMA

1973 yılında temelleri atılan firmamızın endüstriyel buzdolapları, soğuk odaları ve endüstriyel mutfak sektörüne yönelik yan sanayi üretimi İmamoğlu Soğutma ve Yedek Parçaları San. Tic. Ltd. Şti. adı altında gerçekleştirmektedir. 

İkitelli' deki üretim tesislerinde deneyimli, uzman personeliyle ve sürekli gelişen makine portföyü ile üretiiği özgün, yüksek teknolojik ürünlerini dünyada 5 kıta üzerinden 44 ülkeye ihracatını yapmaktadır. Yalıın üretim felsefesini ilke edinmiş olan firmamız, aldığı eğitimler doğrultusunda üretim  süreçlerini geliştirmeyi ilke edinmiştir. Aynı zamanda yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleriyle daha kaliteli ürünler üreterek sektörün ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeyi ilke edinmiştir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana toplam kalite yönetimine ve insana yaptığı yatırımların sonucunda sektörün AR-GE öncüsü konumuna gelmiştir.

Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım, Turşucu Göksel, Turşu, Şarküteri, erpiliç

  BİZDEN HABERLER

Ürün Tasarım ve Uygulaması

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn