Yelkenciler Mutfak Ekipmanları

Kasım
2016

Hostech By Tusid Fuarı 2016 / Yelkenciler / Ahşap Fuar Standı

Hostech By TUSID

Yelkenciler Mutfak Ekipmanları

1960’tan bugüne, 56 yılı aşan yolculuğumuzda sizlerin de katkılarıyla ticaret hayatında, her daim değer kazanarak bugüne geldiğimize yürekten inanıyoruz.
Temelleri 1996 yılında atılan "Endrüstriyel Mutfak Ekipmanları" fabrikamızla bugün 3500 m2’lik kapalı üretim alanında 80 çalışanımızla; otel, restoran, cafe, pastane grupları, askeri mutfaklar, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları gibi endrüstriyel mutfak sektörü alanında; saklama, hazırlık, pişirme, taşıma ve servis ekipmanları üretimi, mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmenin açılmasına kadar tüm süreçlerin planlanması ve desteğini sağlıyoruz. Ulusal ve uluslararası projelerde; üretimden montaja, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi de sürdürmekteyiz.
Yelkenciler olarak ilk önceliğimiz olan "müşteri memnuniyeti" ve ardından gelen kalite anlayışımızla, Ar-Ge yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam ederken, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ürün üretmek ve ürünlerimizden daha uzun yıllar faydalanmanız için çalışıyoruz.
Bölgesinde değer kazanan bir marka olarak, ciromuzun %15’ini ihracattan sağlamakla beraber, ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerliyoruz.
Endrüstriyel Mutfak Ekipmanları fabrikamızın 20. Yılını kutladığımız bu günlerde, sizlerle beraber mutluluğunu yaşıyoruz.

Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım, Turşucu Göksel, Turşu, Şarküteri, erpiliç

  BİZDEN HABERLER

Fuar Stand

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn