ERHAS Suluma Sistemleri

Kasım
2016

Antalya Growtech Fuarı 2016 / ERHAS Suluma / Ahşap Fuar Standı

Growtech Antalya Fuar Merkezi

ERHAS Suluma Sistemleri

ERHAS Boru ve Makine Ekipmanları Endüstrisi A.Ş. Kurulduğundan bu yana Tarım Sektörünün ihtiyacı olan, Basınçlı Sulama Sistemleri başlığı altında; Yağmurlama Sulama Sistemleri, Damla Sulama Sistemleri, Filtre Sistemleri, Yeni Nesil Kaplinler ve Priz Kolyeler üretmektedir.

Sektöründe ülkemizin ve Avrupa’nın önde gelen firmaları arasında yer alan firmamız, ürettiği ürünler ile ülkemizde ve dünya da basınçlı sulama sistemlerinin kullanılmasında, yaygınlaşmasında ve geliştirilmesinde çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız Türkiye’de oluşturduğu bayii ağı ile ürünlerini nihai tüketici olan çiftçilerimize ulaştırırken, bir çok ülkede de distribütörler ve temsilciler aracılığı ile dünya pazarında yer almaktadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini artıran firmamız, sulama sektörü ile ilgili yeni ürünler üretmek ve mevcut ürünleri geliştirmek için oluşturduğu Ar-Ge bölümünde yaptığı çalışmalar sonucu birçok yeniliğe imza atmıştır.

Yaptığı yenilikler ile ilgili birçok faydalı model, tasarım tescil ve patent belgelerine sahip olan firmamız 2010 – 2011 yılları arasında geliştirdiği plastik filtre sistemleri ile ilgili dünya üzerinde PCT PATENT hakkına sahip olmuştur.

Ahşap Fuar Standı, fuar stand firmaları, stand fuar alanları, istanbul fuar stand tasarımı, tüyap stand tasarım, cnr fuar stand tasarım, ahşap fuar standı, stand kiralama, iç mekan tasarımı, Kurumsal Fuar Hizmetleri, Maksima Stand Tasarımı, fuar stand tasarım, web tasarım, Turşucu Göksel, Turşu, Şarküteri, erpiliç

  BİZDEN HABERLER

Projeler Nasıl İşler

Toplam; 22 Haber | TÜMÜ

İLETİŞİM

info@idealmimarlik.com | +90 212 428 01 52 Pbx


Language : TÜRKÇE  |  ENGLISH   |  © 2004 - 2018 / İdeal Mimarlık Fuar Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri - Her Hakkı Saklıdır. | Design by RSM Dizayn